מרים משא

מרים משאמונח כמו מרים משא עשוי ליצור רושם של עבודה שמרחשת באתר בניה שוקק, עם הרבה מאוד כלי עבודה כבדים מסביב. אמנם אין ספק שסוגים מסוימים של מנופים ומכונות להרמת משאות במשקל כבד אכן מצויים באתרי בניה שונים וכן במפעלי ייצור ובענפי התעשייה, אולם אמצעים להרמת משאות נדרשים גם במקרים אחרים. עבור לא מעט לקוחות פרטיים נדרש שירות של הרמה לגובה או שירותי מנוף וגם אם אין זה שירות יום יומי, טוב לדעת שהוא בהחלט קיים, וברמה גבוהה.

מנופים והובלות

מכונות וציוד המכונה מרים משא כמו גם מנופים שונים מהווים חלק מכלי העבודה השגרתיים של חברות שעוסקות בהובלות. גם אם לא כל חברת הובלה מחזיקה מנוף גדול לצד רכבי ההובלה והרכבים המסחריים, יש חברות רבות שבהחלט כן מחזיקות ציוד מסוג זה. מציאות זו צמחה על רקע ביקוש לשירותי מנוף הרמה עבור לקוחות רבים שיכולים לכלול משפחות, משרדים וכן לקוחות עסקיים אחרים וכן גם קבלנים.

לעיתים, חברות הובלה שמחזיקות גם מנוף משכירות את שירותיהן באופן ישיר ללקוח הסופי. לעיתים, מדובר בשירות שאליו מופנה הלקוח על ידי גורם אחר כגון חברת רהיטים, למשל, שלא מספקת שירותי הובלה והרמה של ריהוט עד בית הלקוח.

רהיטים ותכולות

מנוף מרים משאמנופים וציוד הרמה דומה מסוגלים לסייע בהרמה לגובה או בהורדה מגובה של מגוון רחב של פריטים, תכולות ורהיטים. מרים משא מן השורה מסוגל, למשל, להרים או להעלות לקומה גבוהה מקרר ומכונת כביסה, ארון גדול או שולחן כבד, כספת כבדה או פסנתר. למעשה, כל סוג של תכולת בית, כל סוג של ריהוט משרדי וכל תכולה שמעבירים ממקום אחד למשנהו ניתן להעביר בסיוע של מנוף או ציוד הרמה מתאים.

כדאי לדעת שמנוף או מרים משא מסוגלים להרים לבטח תכולה כמעט ישירות מרכב ההובלות עד לתוככי הדירה או המשרד. ההעברה נעשית לרוב דרך מרפסת גדולה ורחבה או דרך חלון גדול. ההרמה חיונית למשל כאשר מדובר ברהיט שלא כדאי או לא ניתן לפרקו, כאשר פתח הדירה קטן, כאשר יש מעלית קטנה או כאשר אין מעלית כלל.

עבודה בטוחה ומהירה

יתרון חשוב שטמון בהזמנת שירות של מרים משא הינו מהירות העבודה. בין אם נעזרים במקביל גם בפועלים או סבלים ובין אם יש צורך אך ורק במנוף, עבודה מסוג זה מתבצעת הרבה יותר מהר. כאשר נעזרים במרים משאות מקבלים תוצאות מהירות ולא פחות חשוב מכך – גם בטוחות. מנופים ומרימי משאות מודרניים פועלים בצורה מאוד חלקה, ללא יצירת סיכון למפעיל המנוף, לעוברים ושבים, לבעל הדירה או לשכנים. הדבר נכון בפרט כאשר מזמינים לצורך ביצוע העבודה חברה מקצועית, איכותית, בעלת ניסיון. חשוב שמפעיל המנוף יהיה בעל ניסיון ויכולת לשאת את התכולה או הרהיטים בדיוק למקום הרצוי.

על מנת לשכור שירות מצוין של מרים משא כדאי קודם לכל לפנות לחברת הובלות מתמחה. חברות כאלה, שמחזיקות בבעלותן גם שירותי מנוף יוכלו לספר בדיוק על סוג ואופי השירות שהן מספקות. יש חברות שמספקות שירות מנוף והרמה גם בהתראה קצרה ויש כאלו שיוכלו לבצע גם עבודות בגובה רב במיוחד. מומלץ מאוד שנציג החברה יבקר באתר הלקוח, בבית או במשרד בכדי לוודא אילו פריטים ואיזו תכולה אמורים להעביר. צריך גם לוודא שישנה גישה של מנוף אל הבית וכך ניתן להחליט איזה ציוד הרמה יתאים לשימוש בכל מקרה ומקרה. אם מדובר במשאות מיוחדים, כבדים מאוד או רגישים, כדאי לעזכן את החברה מבעוד מועד.