מנוף הרמה לגובה

חברת הובלות עם מנוףלא כל מנוף הרמה לגובה דומה למשנהו, אך לכולם יש דבר אחד משותף – כולם מיועדים להרמת משאות כבדים לגובה רב. בעוד שאת המנופים הכבדים והגבוהים ביותר ניתן למצוא באתרי בניה או לצד מפעלים ובפרויקטים הנדסיים שונים, יש גם מנופים בגדלי ביניים, שמאופיינים בניידות גבוהה. את המנופים האלה ניתן למצוא בשירותן של חברות הובלה ושינוע וזאת לצד רכבי תובלה, משאיות וסבלים מקצועיים.

חברת הובלות עם מנוף

מנוף הרמה לגובה מצוי בשירותן של חברות הובלה שהבינו את הצורך של לקוחות שונים בפתרון להרמה והורדה של משאות כבדים, ריהוט כבד, מקררים ומכשירי חשמל אחרים. חברות הובלה עם מנוף בדרך כלל ערוכות טוב יותר כדי לספק את הצרכים של יותר לקוחות ולעשות זאת בצורה טובה ומהירה יותר.

מנוף הרמה יכול לשמש את חברת הובלות שמספקת שירות ללקוחות פרטיים שעוברים מדירה אחת לאחרת וכן כאלה שרכשו מוצר חדש (כגון רהיט כבד מאוד, למשל) שלא ניתן להעלות לבית בדרך אחרת. כאשר בוחרים חברת הובלה וזקוקים לשירותי מנוף חשוב לבדוק איזה סוג של מנוף מצוי בידי חברת ההובלה. יש מנופים שמגיעים לגובה רב במיוחד בעוד אחרים מגיעים לגובה צנוע יותר. ההבדלים ניכרים גם במשקל שאותו המנוף מסוגל להרים וכן ביכולת הגישה שלו למקומות שאינם קלים לגישה.

מתי מנוף מביא תועלת

לא לכולם ברור מהי התועלת של מנוף הרמה לגובה בהקשר של חברות הובלה ושינוע. אז למרות שבבניינים רבים יש מעלית, אין ספק שגם כיום יש בתים ללא מעלית ובמקרים כאלה ברור למדי שהמנוף בהחלט יכול להועיל. אך האם זהו המצב היחידי שבו כדאי להזמין מנוף? יש בהחלט גם מצבים נוספים למשל:

  • כאשר ישנה מעלית קטנה או כאשר מבקשים לשנע פריטים גדולים במיוחד. מעלית קטנה ומקרר גדול בהחלט לא הולכים ביחד. כך גם כאשר מדובר ברהיט מורכב או מסיבי, פסנתר וכדומה.
  • כאשר חדר המדרגות צר יחסית וכן כאשר לא ניתן להכניס פריטים מסוימים מבעד לדלת הבית. זהו המצב למשל כאשר רוצים להכניס ריהוט בנוי ולא מעוניינים לפרקו.
  • כאשר זקוקים לפעולה מהירה – עבור לקוחות עסקיים ובעלי משרדים, תמיד עדיף לשאוף לקיצור זמן התובלה מהמשרד הישן אל החדש. מנוף יכול לקצר את זמן התובלה לאין ערוך, בפרט כאשר מדובר במשרד גדול, עם הרבה רהיטים ועם ציוד כבד או מסורבל.
  • מנוף הרמה לגובה יכול בהחלט לפעול במקביל לפעולתם של סבלים מקצועיים כך שניתן בהחלט לראות כיצד יש בכך כדי לקצר עוד יותר את זמן העבודה. בנוסף, המנוף אידיאלי כאשר מבצעים פעולות רציניות של שיפוץ או פינוי.

מנוף הרמה לגובהמנוף בהתאם לסוג העבודה

לא כל מנוף הרמה לגובה דומה למשנהו ולכן, כאשר מזמינים חברת הובלות עם מנוף ראוי להתאים היטב בין סוג העבודה לבין סוג המנוף. בחברות הובלה מקצועית נהוג לבצע בירור מקדים לפני כל ביצוע הובלה. לעיתים הבירור כולל הגעה לאתר המוצא ולאתר היעד ולעיתים הדבר מגובש גם בשיחה טלפונית ועם מפרט כתוב.

עבור הלקוח, חשוב מאוד לוודא שחברת ההובלות יודעת היטב ומראש על כל מרכיבי העבודה הנדרשים וכמובן על מאפיינים מיוחדים של המבנה או של התכולה שמעבירים. כדאי להעדיף חברה עם וותק וניסיון. כדאי להעדיף חברה שמציעה לא רק שירותי מנוף אלא גם מפעיל מנוף מנוסה. חשוב גם שהסבלים יהיו מיומנים ולעיתים נדרש גם שירות נלווה נוסף. סיוע באריזה ואספקת חומרי אריזה יכולים בהחל להועיל וכן גם גמישות בזמן ההגעה של המנוף ושל משאית ההובלה.